Česky || English

Rokytnice nad Jizerou - Lyžování - Horní Domky

Mapa lyžování Rokytnice nad Jizerou - Horní DomkyRokytnice nad Jizerou nabízí k lyžování vedle areálů Studenov a Ski servis Udatný i svůj hlavní lyžařský areál Horní Domky. Na tomto odkazu naleznete také bližší informace o aktuálních sněhových podmínkách, cenách a provozu lanovek a vleků v obci Rokytnice nad Jizerou.

Areál Horní Domky v obci Rokytnice nad Jizerou nabízí na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. 14,4km sjezdovek, které místy dosahují šířky až 100m. Rozloha, ukázkové sjezdovky a vybavenost jej řadí mezi nejlepší lyžařská střediska u nás.

Kdo má rád jízdu na snowboardu, zcela jistě uvítá snowpark. Ten je v Rokytnici nad Jizerou vybaven několika skoky, různými překážkami a malým tyčovým vlekem. Pro příznivce Freestyle je to paráda.

Rokytnice nad Jizerou nabízí na Horních Domkách 2 moderní čtyřsedačkové lanovky a k tomu šest tyčových vleků. Zajímavostí je, že sedačková lanovka na Lysou horu vede jako jediná v Krkonoších až do první zóny národního parku KRNAP, a to až do nadmořské výšky 1315m.n.m.

Středisko Horní Domky - Rokytnice nad Jizerou - je vybaveno technickým zasněžováním. Při nedostatku sněhové pokrývky je provozovatel schopen pokrýt technickým sněhem 90% sjezdových tratí.
Rokytnice nad Jizerou nabízí v oblasti lyžování další řadu souvisejících služeb. Nejvyužívanější je zcela jistě skibus, který sváží k dolní stanici lanovky Horní Domky lyžaře z celé Rokytnice nad Jizerou. Stanice skibusu je od našeho apartmánu pouhých 5 minut volné chůze. Mezi další služby patří nepřeberné množství půjčoven lyžařského vybavení nebo skiservisů.

Podívejte se také na webkamery z Rokytnice nad Jizerou, mimo jiné také z lyžařského areálu Horní domky v obci Rokytnice nad Jizerou. Panoramatická webkamera ukazuje záběr právě na lanovku na Lysou horu, která je v lyžařském areálu Rokytnice nad Jizerou hlavním lákadlem.

Obrázky jsou převzaty ze serveru HolidayInfo.cz.

Naše služby

Pro vaši letní i zimní dovolenou v Krkonoších vám nabízíme horský apartmán v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování je situováno v centrální části Rokytnice nad Jizerou v nově postaveném apartmánovém domě. U domu se nachází dětské hřiště, v dochozí vzdálenosti je skibus, nákupní středisko Tesco a řada restaurací.

Vybíráme z fotogalerie