Česky || English

Rokytnice nad Jizerou - Lyžování - Studenov, Udatný

Mapa lyžování Rokytnice nad Jizerou - Studenov, UdatnýRokytnice nad Jizerou nabízí k lyžování kromě lyžařského areálu Horní Domky i lyžování v areálu Studenov a Ski servis Udatný. Na tomto odkazu naleznete také bližší informace o aktuálních sněhových podmínkách, cenách a provozu vleků v obci Rokytnice nad Jizerou.

Areál Studenov a Ski servis Udatný v obci Rokytnice nad Jizerou se nachází v nadmořské výšce 550 – 933 m n. m. Je výborně dostupný (i pěšky) z centra Rokytnice nad Jizerou, a tedy i od našeho aparmtánu.

Areál je velmi oblíben zejména díky svým velmi širokým a relativně mírným svahům. Díky tomu nabízí výborné podmínky pro rodiny s dětmi, snowboarding a nebo vyznavače carvingu. Je nutné zmínit, že Ski servis Udatný je vybaven sněhovými děly, takže i v případě nedostatku přírodního sněhu je na čem lyžovat.

Areál Studenov nabízí dva kotvové vleky (B10 a B11) a deset tyčových vleků nejrůznějších délek. Jste-li vyznavači běžeckého lyžování, potom vystupte na horní stanici vleku B10 a B11. Zde máte možnost napojit se přímo na známou Krkonošskou magistrálu a vyrazit na nejatraktivnější místa Krkonoš.

Jak u Studenova, tak u areálu Ski servis Udatný, je k dispozici placené parkování, pokud se už rozhodnete vyrazit autem. Kromě toho je zde ski servis, půjčovna lyží a samozřejmě i nezbytné občerstvení.

Podívejte se také na webkamery z Rokytnice nad Jizerou, mimo jiné také na webkameru Ski servis Udatný v obci Rokytnice nad Jizerou.

 

Obrázky jsou převzaty ze serveru HolidayInfo.cz.

Naše služby

Pro vaši letní i zimní dovolenou v Krkonoších vám nabízíme horský apartmán v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování je situováno v centrální části Rokytnice nad Jizerou v nově postaveném apartmánovém domě. U domu se nachází dětské hřiště, v dochozí vzdálenosti je skibus, nákupní středisko Tesco a řada restaurací.

Vybíráme z fotogalerie